Apie mus

Savo istoriją veislynas “HERKUS “ skaičiuoja nuo 1995 metų.

Tai – šeimos hobi. Mūsų profesijos visai nesusiję su kinologija( gydytoja ir inžinierius-automatikas), bet širdyje uždegta tikra meilė gyvūnams, leidžia mums siekti gerų rezultatų, susirasti draugų ir pažįstamų, keliauti, bendrauti ir būti laimingiems.

Neįsivaizduojame gyvenimo be savo augintinių. 15 metų labai atsakingai ir sąžiningai veisiame Auksaspalvius Retriverius, o nuo 2010m irKavalieriaus Karaliaus Karolio spanielius. Tai leidžia mūsų veislyno šunims, sėkmingai konkuruoti su geriausiais Europos veislynais Pasaulio ir Europos čempionatuose, klubinese užsienio parodose.( 2001m Europos čempionatas, Poznanė - BRITANIS Herkus –puikiai čempionų klasė, 2006m Europos čempionatas, Helsinkis- EUCALYPTUS Herkus –IV vieta čempionų klasė, 2006m Pasaulio čempionatas Poznanė- GUTTA Herkus –atvira klasė III vieta(iš 64 dalyvių))...Tai teikia mums daug teigiamų emocijų ir skatina eiti pirmyn. 

2000’, 2002’, 2004’,2006’, 2007’,2009’ metais “HERKUS “pripažintas geriausiu Auksaspalvių Retriverių veislynu Lietuvoje

Visi mūsų augintiniai gyvena kartu su mumis. Jų auksinės širdys ir ištikimos akutės kasdien jaudina ir įpareigoja. Mes dėkingi likimui, kad būtent taip prasmingai pasisuko mūsų gyvenimas.

Dukra Agnė, visą vaikystę praleidusi šunų apsuptyje, liko neabejinga jiems, myli ir jaučia gyvūnus. Net neabejojame, kad jos namuose kažkada atsiras augintinis. Dėkojame visiems HERKAUS šuniukų šeimininkams už surastą laiką parodoms ir dresūroms, meilę bei rūpestį savo draugais. Ačiū, kad apsilankėte mūsų internetinėje svetainėje. Gražių Jums akimirkų ir gerų emocijų!

Su geriausiais linkėjimais
Audronė & Arturas Žukauskai 2011